לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

דרך בה תוכלו להכפיל את אתר הוורדפרס שלכם

תוכן העניינים:

שיבוט אתר עם Installatron, מתקין אפליקציות אינטרנט פופולרי בלחיצה אחת, הזמין בפלטפורמות אירוח רבות של cPanel, מאפשר לך ליצור עותק שלם של האתר שלך, כולל מסד הנתונים, הקבצים וההגדרות שלו. זה יכול להיות שימושי במיוחד ליצירת סביבת בימוי, בדיקת שינויים או העברת האתר שלך לדומיין או ספרייה אחרת. הנה איך לשכפל אתר עם Installatron, כולל התמונות והתוכן שלו:

שלב 1: גש ל-Installatron

יתרון גדול בשיבוט האתר שלכם בדרך זו הוא שמתקיני האפליקציה יעדכנו את כל ההפניות לשם הדומיין של האתר. באופן השוואתי, העברה ידנית של קבצים של אתר וורדפרס לשם דומיין חדש יגרום לרוב להפסיק לעבוד עד שתעדכן חלקים שונים במסד הנתונים של וורדפרס.

שלב 2: בחר את האתר שלך לשכפול

הצג את היישומים שלי: ב-Installatron, עבור לדף My Applications, שם תראה רשימה של כל יישומי האינטרנט שהתקנת עם Installatron.
בחר את האתר: מצא את האתר שברצונך לשכפל. אתה אמור לראות קבוצה של אייקונים לצד שמו עבור פעולות שונות, כולל עריכה, גיבוי ושכפול.

שלב 3: התחל את תהליך השיבוט

לחץ על שיבוט: לחץ על הסמל של שכפול (או שכפול), שנראה בדרך כלל כמו שני גיליונות נייר או דיאגרמה מסועפת, ליד האתר שבחרת לשכפל.
ציין את היעד: Installatron ישאל היכן ברצונך לשכפל את האתר. תצטרך לספק:
דומיין: בחר את הדומיין או התת-דומיין שבו תרצה שהשיבוט ישוכן. אם אתה יוצר תת-דומיין בפעם הראשונה, ייתכן שתצטרך להגדיר זאת ב-cPanel תחילה.
Directory (אופציונלי): ציין ספרייה אם ברצונך שהשיבוט ימוקם בתיקיית משנה של הדומיין. השאר את זה ריק כדי לשכפל את האתר לשורש הדומיין שנבחר.
שם מסד הנתונים: Installatron עשוי ליצור באופן אוטומטי שם מסד נתונים עבור השיבוט, אך בדרך כלל תוכל להתאים זאת במידת הצורך.

שלב 4: אפשרויות מתקדמות (אופציונלי)

התאם הגדרות: Installatron עשויה להציע אפשרויות מתקדמות לתהליך השיבוט, כגון עדכון כותרת האתר, כתובות האימייל או הגדרות מסד הנתונים. התאם את אלה לפי הצורך.
כלול קבצים ומסדי נתונים: ודא שכל הקבצים (הכוללים תמונות ותוכן) ומסדי הנתונים נבחרים לשיבוט.

שלב 5: שכפול האתר

בדוק ואשר: לאחר שהגדרת את הגדרות השיבוט, סקור אותן כדי לוודא שהכל נכון.
התחל את תהליך השיבוט: לחץ על כפתור השיבוט כדי להתחיל את תהליך השיבוט. Installatron תתחיל להעתיק את האתר שלך למיקום החדש. הזמן שזה לוקח יכול להשתנות בהתאם לגודל האתר שלך.

שיבוט אתר באמצעות Installatron הוא תהליך פשוט שיכול לחסוך לך זמן ומאמץ, במיוחד בעת הגדרת סביבות בימוי או בדיקת שינויים. הקפד תמיד לבדוק את האתר המשובט ביסודיות כדי לוודא שכל התוכן, כולל תמונות, הועתק בהצלחה.

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר