לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

התאמה אישית של אתר הוורדפרס שלך

תוכן עניינים:

  מבוא

  בהתאם לנושא שבו אתה משתמש עבור אתר הוורדפרס שלך, יש סט שונה של שינויים שאתה יכול לבצע באתר שלך מתוך פאנל הניהול שלך. מדריך זה מסביר כיצד לבצע חלק מהשינויים באתר שלך באמצעות דף ההתאמה האישית. לצורך הדרכה זו, נשתמש בערכת הנושא Twenty Nineteen.

  כדי להתחיל להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלך, עבור אל עיצוב > ערכות נושא.

  בדף זה, ערכת הנושא הפעילה היא  (Tweny Nineteen במקרה שלנו) ולחץ על התאמה אישית שליד הכותרת שלו.

  בעמוד שנפתח, תוכל לשנות את נושא הוורדפרס שלך בזמן אמת. בצד שמאל תראה רשימה של האפשרויות הזמינות ומימין תצוגה מקדימה חיה של האתר שלך וכיצד השינויים הללו ישפיעו עליו.

  כיצד לשנות את הכותרת והתיוג שלך בוורדפרס

  דף ההתאמה האישית של הנושא מאפשר לך לשנות את הכותרת ואת שורת התיוג של האתר שלך ולראות איך הוא ייראה באתר שלך בפועל באופן מיידי. לשם כך, הרחב את קבוצת ההגדרות של Site Identity ושנה את הטקסט. תוך כדי הקלדה תראה את הטקסט החדש מופיע בתצוגה המקדימה בצד ימין. לאחר שתהיה מרוצה מהתוצאה, לחץ על פרסם.

  התאמות עיצוב נוספות של וורדפרס

  בהתאם לנושא שבו אתה משתמש, עשויות להיות אפשרויות נוספות בדף זה. לדוגמה, ערכת הנושא Twenty Nineteen מאפשרת לך לשנות את תמונת הכותרת, ערכת הצבעים, להוסיף CSS נוסף ועוד. לאחר שתהיה מרוצה מהתוצאה, לחץ על פרסם כדי לשמור את השינויים.

  בחר את הלוגו שלך

  לאחר מכן, תוכל לבחור את הלוגו (או את סמל האתר). פעולה זו מאפשרת לך להתאים אישית את אתר הוורדפרס שלך עם מותג אישי או חברה משלך.

  עבור אל העיצוב, ולאחר מכן התאמה אישית ולחץ על הקטע 'זהות אתר'. כאן אתה יכול להעלות את הלוגו שלך, כמו גם לבחור את כותרת האתר ואת שורת התיוג שלך.

  ווידג'טים

  אתה יכול גם להתאים אישית את אתר הוורדפרס או הבלוג שלך עם ווידג'טים. ווידג'ט וורדפרס הוא בלוק קטן שמבצע פונקציה מסוימת. אתה יכול להוסיף ווידג'טים אלה לאזורים רבים באתר שלך כולל סרגלי צד, כותרות תחתונות ואזורים אחרים המוכנים לווידג'טים, בהתאם לנושא הוורדפרס שלך.

  כדי להוסיף ווידג'ט, עבור לקטע התאמה אישית ולחץ על ווידג'טים. לאחר מכן, לחץ על האזור שבו ברצונך להוסיף אתר, ולאחר מכן לחץ על כפתור הוסף ווידג'ט.

  התאם אישית את פרופיל המשתמש שלך

  כדי להתאים אישית את פרופיל המשתמש שלך, בלוח המחוונים של וורדפרס לניהול עבור אל משתמשים ולאחר מכן לחץ על הפרופיל שלך. כאן אתה יכול להגדיר את העדפות ערכת הצבעים שלך, שמך, כינוי, איך אתה רוצה להציג את שמך בפומבי וכן הלאה. אתה יכול גם לכתוב קצת על עצמך באזור המידע הביוגרפי ולהגדיר את תמונת הפרופיל שלך עם Gravatar. לחץ על כפתור עדכן פרופיל כדי לשמור את השינויים שלך.

  כל אתר צריך דפים, נדיר לראות אתר עם עמוד אחד בלבד. לכן, אתה צריך ליצור את כל הדפים שאתה צריך עבור האתר שלך. הדפים הנפוצים ביותר שאנשים יוצרים כוללים:

  • בית
  • אודות
  • שירותים/מוצרים
  • פרויקטים
  • לקוחות מרוצים
  • ארכיון/בלוג תוכן
  • צור קשר
  • שאלות נפוצות/תמיכה
  החלט אילו דפים אתה צריך עבור אתר הוורדפרס שלך והתחל ליצור אותם. כדי ליצור עמוד, עבור אל דפים ולאחר מכן לחץ על כפתור הוסף חדש. דף חדש ייפתח. כאן אתה יכול לתת שם לדף שלך, להוסיף את כל התוכן של הדף וללחוץ על פרסם כשתסיים ליצור את הדף ומאושר מאיך שהוא נראה.

  תרצה גם להגדיר את דף הבית שלך. בדרך כלל, וורדפרס מגדירה את דף הבית שלך להציג את הפוסטים האחרונים שלך כברירת מחדל. וזה אולי בסדר אם אתה בלוגר, אבל בעלי אתרים רבים יעדיפו דף בית מתאים. אז כדי להגדיר את דף הבית שלך, בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל מראה ולאחר מכן התאמה אישית. מתפריט זה, בחר הגדרות דף הבית. כאן תוכל לבחור באפשרות להציג את דף הבית שלך כדף סטטי, ולאחר מכן מהרשימה הנפתחת תחת דף הבית, בחר את הדף שיצרת שברצונך שיהיה דף הבית שלך.

  הגדר את מבנה התפריטים

  כדי לעשות זאת, בלוח המחוונים של וורדפרס לניהול, עבור אל מראה ולאחר מכן תפריטים. כאן, בצד שמאל, תראה רשימה של כל הדפים שפרסמת באתר הוורדפרס שלך. ראשית, בחר שם לתפריט שלך ולחץ על כפתור צור תפריט. לאחר מכן, פשוט הוסף סימן ביקורת לדפים שברצונך להוסיף לתפריט שלך, ולאחר מכן לחץ על הלחצן הוסף לתפריט.

  הדפים שלך יופיעו בצד ימין של המסך מתחת לתפריט שיצרת. עכשיו אתה יכול לגרור ולשחרר את הדפים כדי לשים אותם בסדר שאתה אוהב.

  לבסוף, בחר את מיקום התצוגה עבור התפריט שלך. הבחירה הנפוצה ביותר היא ראשונית, שנמצאת בחלק העליון של הדף. אבל אתה יכול גם להציג את התפריט שלך בכותרת התחתונה ובמיקומים אחרים אם תרצה.

  שנה קישורים קבועים

  קישור קבוע הוא כתובת האינטרנט המשמשת לקישור לתוכן שלך. תרצה להגדיר כתובות URL תיאוריות עבור הפוסטים והדפים שלך כדי לשפר את SEO וגם כדי להפוך אותם למהנים יותר וקלים להבנה עבור המבקרים באתר שלך.

  וורדפרס מציעה מספר אפשרויות לקישורים קבועים כולל רגיל, מספרי וכו', אך לא כולן אפשרויות אלו מותאמות לקידום אתרים. אז, עבור ללוח המחוונים של וורדפרס לניהול, להגדרות ולאחר מכן לקישורים קבועים. כאן, אתה יכול לבחור באפשרות שם פוסט.

  לאחר התאמה אישית של אתר הוורדפרס שלנו וגרם לו להיראות ולבצע בדיוק איך שאתה רוצה, העבודה עדיין לא הסתיימה. לפני הצגת האתר שלך לעולם, עליך לבצע תחילה כמה בדיקות.

  הבדיקה הראשונה שכדאי לבצע היא לוודא שהכל נראה תקין. בקר באתר האינטרנט שלך בדפדפנים שונים ובדוק שהכל נמצא היכן שהוא צריך להיות.

  אתה גם צריך לוודא שהאתר שלך מותאם לנייד.

  לקבלת ייעוץ ממומחים

  נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

  צור קשר

  לקבלת עדכונים שוטפים וטיפים השאירו פרטים