לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

כיצד לתקן את שגיאת השרת הפנימי 500 בוורדפרס?

תוכן העניינים:

מהי שגיאת שרת פנימית 500?

שגיאת שרת פנימית 500 אינה ספציפית לוורדפרס. זה יכול לקרות עם כל אתר שפועל על שרת אינטרנט. בשל האופי הגנרי של שגיאה זו

שלב 1. בדיקת קובץ .htaccess פגום

הדבר הראשון שעליך לעשות בעת פתרון שגיאת השרת הפנימי בוורדפרס הוא לבדוק אם יש קובץ .htaccess פגום.

אתה יכול לעשות זאת על ידי שינוי שם קובץ ה-.htaccess הראשי שלך למשהו כמו .htaccess_old. כדי לשנות את שם הקובץ .htaccess, תצטרך להתחבר לאתר שלך באמצעות FTP או אפליקציית מנהל הקבצים בלוח המחוונים cPanel של חשבון האירוח שלך.

לאחר ששינית את השם של קובץ ה-.htaccess, נסה לבקר באתר שלך כדי לראות אם זה פתר את הבעיה. אם כן, אז תן לעצמך טפיחה על השכם כי תיקנת את שגיאת השרת הפנימית. לפני שתמשיך עם דברים אחרים, וודא שאתה עובר לדף הגדרות » קישורים קבועים באזור הניהול של וורדפרס ולחץ על כפתור השמירה מבלי לבצע שינויים. זה ייצור עבורך קובץ .htaccess חדש עם כללי שכתוב מתאימים כדי להבטיח שדפי הפוסטים שלך לא יחזירו שגיאת 404.
שלב 2. הגדלת מגבלת הזיכרון של PHP
אם אתה רואה את שגיאת השרת הפנימי רק כאשר אתה מנסה להיכנס למנהל מערכת WordPress שלך או להעלות תמונה ב-wp-admin שלך, עליך להגדיל את מגבלת הזיכרון על ידי ביצוע השלבים הבאים: צור קובץ טקסט ריק בשם php.ini הדבק את הקוד הזה שם: זיכרון=64MB שמור את הקובץ
שלב 3. השבת את כל התוספים

אם אף אחד מהפתרונות שלעיל לא עבד עבורך, סביר להניח ששגיאה זו נגרמת על ידי תוסף ספציפי. ייתכן גם שמדובר בשילוב של תוספים שלא משחקים יפה אחד עם השני.

עבור אל מנהל הקבצים ושנה את שם תיקיית הפלאגין. כל התוספים בוטלו אוטומטית

שלב 4. העלאה מחדש של קבצי ליבה

אם אפשרות הפלאגין לא תיקנה את שגיאת השרת הפנימית, כדאי להעלות מחדש את התיקיה wp-admin ו-wp-includes מהתקנת וורדפרס טרייה.

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר