לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

sql import – how to import a large sql file in cpanel via cron

תוכן העניינים:

כניסה ל-cpanel

ודא שקובץ SQL שלך מוכן ונגיש בשרת שבו מתארח מסד הנתונים שלך. אם מדובר בקובץ גדול, שקול לדחוס אותו כדי להאיץ את תהליך ההעברה לשרת.

העלו את קובץ ה-sql שלכם דרך מנהל הקבצים

העלו את קובץ ה-sql שלכם דרך מנהל הקבצים

עברו לעבודות cron ב-cpanel

לאחר הכניסה, תועבר ללוח המחוונים של cPanel. גלול מטה או השתמש בתכונת החיפוש כדי למצוא את הכלי Cron Jobs. זה בדרך כלל ממוקם מתחת לסעיף מתקדם. ניתן להשתמש בסרגל החיפוש בחלק העליון גם על ידי הקלדת "cron jobs" כדי לאתר במהירות את הכלי.לחץ על Cron Jobs: לאחר שתמצא את הסמל או הקישור עבור Cron Jobs, לחץ עליו כדי לפתוח את דף הניהול של Cron Jobs. כאן, אתה יכול להוסיף עבודות cron חדשות, לשנות עבודות קיימות או להסיר משימות שאינן נחוצות עוד.

צרו cron חדש ובחרו הגדרה

הוסף משימת Cron חדשה: כדי ליצור משימת Cron חדשה, תצטרך לציין מתי העבודה אמורה לפעול (דקה, שעה, יום, חודש, יום חול) ואת הפקודה שתתבצע. cPanel מספק הגדרות נפוצות (למשל, פעם ביום, פעם בשעה) כדי לעזור לך להגדיר את לוח הזמנים.

בהגדרה משותפת בחרו אחד לדקה

בפקודה שימו שאילתה כזו

mysql -u 'database_user' -p'database_password' database_name < sql_file_name_with_full_path

דוגמא

mysql -u 'test_user' -p'123456' test_db < /home1/test/public_html/db.sql

בשאילתה זו אנו צריכים להחליף את שם המשתמש בסיסמת שם המשתמש שלכם במסד הנתונים – בסיסמת מסד הנתונים שם תצטרכו לשים את שם ה-DB שלכם  ובנוסף להעתיק את נתיב קובץ ה-sql

בדקו את מסד הנתונים שלכם- אם הוא מיובא ומחקו את ה-cron שלכם מ-cpanel

אוטומציה של ייבוא ​​קבצי SQL באמצעות משימות cron יכולה לחסוך זמן ולהבטיח עקביות במשימות ניהול מסד הנתונים. עם זאת, תמיד בדוק את הסקריפטים ואת הגדרות ה-cron שלך בסביבה בטוחה לפני החלתם על מערכות ייצור כדי למנוע אובדן או שחיתות לא מכוון של נתונים.

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר