לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

כיצד להתקין ssl על אירוח?

תוכן העניינים:

שימוש בתעודת SSL באתר משפר את אמון המבקרים וגם משפר את אבטחת האתר. התקנת תעודת SSL דרך cPanel היא קלה מאוד. במסמך זה תלמד כיצד להתקין תעודת SSL באתר המאוחסן על ידי cPanel. אנו מציעים תעודת ssl בחינם לקבלת שירות זה בחינם בקר ב- האתר שלנו
שלב 1 כניסה cpanel
שלב 2: אתר שלב ולחץ על מנהל SSL / TLS באבטחה
שלב 3: לחץ על נהל אתרי SSL תחת תפריט התקן וניהול SSL של SSL עבור האתר שלך:

העתק את קוד האישור שקיבלת מרשות האישורים כולל —–BEGIN CERTIFICATE—– ו—END CERTIFICATE—– והדבק אותו בשדה אישור: (CRT) בשדה הבא עמוד. ניתן לפתוח את קבצי האישור בעזרת עורך טקסט (למשל, Notepad עבור Windows או Textedit עבור macOS) במחשב שלך.

לחץ על הלחצן מילוי אוטומטי לפי אישור, שמופיע ליד האישור שהוזן, והמערכת תנסה לאחזר את שם הדומיין והמפתח הפרטי. תוכל גם לבחור את הדומיין מהרשימה הנפתחת ולהזין באופן ידני את האישור והמפתח הפרטי בתיבות המתאימות. אם המערכת לא מצליחה להביא את המפתח הפרטי, תוכל לאתר אותו בקטע מפתחות פרטיים (KEY) של מנהל SSL/TLS. אנא זכור לכלול כותרות עליונות ותחתונות Begin/End עבור התעודה והמפתח. במקרה שהפרטי חסר, אנא הפק קוד CSR חדש יחד עם המפתח הפרטי ולאחר מכן הנפק מחדש את אישור ה-SSL שלך.

העתק והדבק את שרשרת תעודות הביניים (חבילת CA) בתיבה תחת חבילת רשות האישורים (CABUNDLE) אם היא לא מולאה כבר.

אם ברצונך להשתמש באישור זה עבור שירותי דואר (Exim ו-Dovecot), סמן את התיבה "הפעל SNI עבור שירותי דואר". במקרה זה, תוכל להשתמש בדומיין שלך שבו הותקן תעודת ה-SSL כשם מארח של שרת הדואר המגדיר את לקוחות הדואר שלך לעבוד דרך יציאות מאובטחות.

joydigital מספק SSL בחינם עם תוכניות החבילות שלנו, כך שלנצל את ההטבות מהשירות הזה בקר בכתובת התוכניות שלנו
לכל שאלה התקשרו אלינו או שלחו לנו אימייל

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר