לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

איך להתקין את Yoast Seo?

תוכן העניינים:

כיצד להתקין תוסף Yoast SEO
ראשית, הדבר שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את תוסף Yoast SEO. עם ההפעלה, תבחין בפריט תפריט חדש בסרגל הניהול של וורדפרס שכותרתו SEO עם הלוגו של Yoast SEO עליו.
כיצד להגדיר תוסף SEO של WordPress מאת Yoast
עליך לזכור שההגדרות שאנו בוחרים הן אלו שאנו ממליצים עליהן. למומחים אחרים עשויים להיות העדפות ושיקול דעת משלהם, כך שמשתמשים מתקדמים יכולים להתעלם מכל מה שהם לא אוהבים. אם אתה מתחיל, ואתה רוצה להשתמש בתוסף WordPress SEO של Yoast כמונו, אנא עקוב אחר השלבים בזהירות.  
שלב 1. ייבא את נתוני ה-SEO שלך
אם אתה מגדיר את Yoast SEO באתר או בלוג חדש של וורדפרס, אז אתה יכול לדלג על שלב זה. ייתכן שמשתמשים אחרים, המתקינים אותו באתר קיים, השתמשו באתר אחר ייתכן שמשתמשים אחרים, המתקינים אותו באתר קיים, השתמשו בפלאגין אחר של וורדפרס לקידום אתרים כמו All in One SEO עבור WordPress, או במסגרת נושא כמו Genesis העוסקת בנתוני SEO שלך. אם ברצונך להשתמש בהצלחה בפלאגין הזה, עליך לוודא שכל הנתונים הקודמים שלך הועברו אל התוסף הזה לפני שתבטל את ההפעלה האחרת. כדי להשיג זאת, אנו ממליצים להשתמש בתוסף SEO Data Transporter. זה מאפשר לך להעביר בקלות את נתוני ה-SEO שלך בין תוספים פופולריים לקידום אתרים.
שלב 2. הגדרות כלליות

  לחיצה על אייקון SEO מובילה אותך לעמוד ההגדרות של התוסף. עבור ללשונית 'כללי' ותבחין בלחצן לפתיחת אשף התצורה. אנחנו רוצים שתתעלם מהאשף הזה, כי אנחנו ניקח אותך צעד אחר צעד דרך כל אפשרות.

שלב 3. תכונות

Yoast SEO מגיע עם הרבה תכונות. דף זה מאפשר לך להפעיל ולכבות את התכונות הללו בקלות. כברירת מחדל, כל האפשרויות בדף זה מופעלות.

על כמה מהם נדבר בהמשך מאמר זה. לעת עתה, בואו נסתכל במהירות על כל פריט ומה הוא עושה. ניתוח SEO : מציג את ציון ה-SEO ואת הניתוח של התוכן שלך. ניתוח קריאות : מציג את ניתוח הקריאה והניקוד של התוכן שלך. תוכן אבן פינה: תכונה זו מאפשרת לך לסמן ולסנן תוכן של אבן פינה. אלו הם מאמרי העמוד החשובים ביותר שלך. מונה קישורי טקסט: תכונה זו מציגה את מספר קישורי הטקסט הפנימיים אל ומאמר ומאמר. מפות Sitemap של XML : יוצר מפות XML עבור האתר שלך. תפריט סרגל ניהול : מציג את תפריט Yoast SEO בסרגל הכלים לניהול וורדפרס. אבטחה: אין הגדרות מתקדמות למחברים : הסתרת הגדרות SEO מתקדמות מהמחברים כדי לשפר את האבטחה. התקנת שימוש: מאפשר למחבר הפלאגין לעקוב אחר נתוני שימוש מסוימים. הוא כבוי כברירת מחדל. REST API: Head endpoint: נקודת קצה זו של Yoast SEO REST API מאפשרת לך או לכל אחד אחר להביא נתוני SEO עבור פוסט או דף ספציפי של וורדפרס. אנו ממליצים לכבות תכונה זו אם אינך בונה אתר וורדפרס ללא ראש. שיתוף Slack משופר: תכונה זו מוסיפה שורת כותרת של מחבר ואומדן זמן קריאה לקטע הכתבה כאשר היא משתפת ב-Slack. אל תשכח ללחוץ על כפתור שמור שינויים כדי לאחסן את ההגדרות שלך.  
שלב 4. אינטגרציות

Yoast SEO מציע אינטגרציה מובנית עבור פלטפורמות SEMRush ו-Ryte.

שלב 5. כלי מנהלי אתרים

מנועי חיפוש פופולריים מאפשרים לבעלי אתרים להוסיף את האתרים שלהם באמצעות אזור הכלים של מנהל האתר.

Yoast SEO מקל על אימות האתר שלך עם כל מנועי החיפוש המובילים. על מנת לעשות זאת עליך להירשם לתוכנית כלי מנהלי אתרים עבור כל מנוע חיפוש.

לאחר מכן, תתבקש להוסיף מטא תג כדי לאמת את הבעלות שלך על האתר. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את המטא קוד שקיבלת ממנועי החיפוש בשדות המתאימים.

שלב 6. מראה חיפוש
הופעת חיפוש בהגדרות Yoast SEO שולטת כיצד האתר שלך יופיע בתוצאות החיפוש. זה כולל מספר אפשרויות עבור דף הבית שלך, מאמרים בודדים, ארכיונים וטקסונומיות. נדריך אותך בכל אחד מהם. נתחיל קודם בהגדרות הכלליות,

כאן אתה יכול לבחור את הסמל שאתה רוצה להשתמש במפריד בין כותרות. אפשרות ברירת המחדל היא מקף, אתה יכול להשתמש בו אם אינך בטוח באיזה סמל לבחור.

בדף זה, תוכל גם לבחור את כותרת ה-SEO ובמטא-תיאור עבור דף הבית של האתר שלך.

אתה יכול גם להעלות תמונת פרופיל לאדם פרטי או לוגו של אתר לעסק.

שלב 7. חברתי
כפי שאמרנו קודם, Yoast SEO היא מעצמה עמוסה בתכונות רבות כדי לספק אופטימיזציה מקיפה. תכונה נהדרת אחת של התוסף היא שהוא משלב את האתר שלך עם פייסבוק, טוויטר, פינטרסט ופלטפורמות אחרות. לחיצה על הקישור חברתי מתחת לתפריט SEO תוביל אותך להגדרת הפלטפורמות הללו. אנו נראה לך כיצד להגדיר כל אחד מהם.

1. עורך בכמות גדולה

כלי העורך בכמות גדולה ב- Yoast SEO מאפשר לך להוסיף במהירות כותרת ותיאור SEO עבור כל הפוסטים והעמודים שלך בבלוג.

תחת הכרטיסייה כותרות, תמצא שדה ריק להוספת כותרת ה-SEO החדשה שלך עבור אותו פוסט בבלוג. לאחר מכן לחץ על הקישור שמור כדי לאחסן את השינויים שלך.

תכונת מפת האתר ב-XML

בצע את השלבים הבאים כדי להפעיל את תכונת מפות האתר של XML:

  1. היכנס לאתר הוורדפרס שלך.

    מתי אתה מחובר, אתה תהיה ב'מרכז השליטה' שלך.

  2. לחץ על 'SEO'

    בצד שמאל, תראה תַפרִיט. בתפריט זה, לחץ על 'SEO'

  3. לחץ על 'כללי'.

    הגדרות 'SEO' יתרחבו ויספקו לך אפשרויות נוספות. לחץ על 'כללי'.

לחץ על הכרטיסייה 'תכונות'.

החלף את המתג 'מפות אתר XML'.
כדי להפעיל את התכונה, העבר את המתג למצב 'מופעל'.
כדי להשבית את התכונה, העבר את המתג למצב 'כבוי'.

צפה במפת האתר
היכנס לאתר הוורדפרס שלך.
כאשר אתה מחובר, אתה תהיה ב'לוח המחוונים' שלך.
לחץ על 'SEO'.
בצד שמאל, תראה תפריט. בתפריט זה, לחץ על 'SEO'
לאחר מכן, לחץ על 'כללי'.
לחיצה על כללי תפתח את הגדרות General – Yoast SEO.

בהגדרות הכלליות של Yoast SEO, לחץ על הכרטיסייה 'תכונות'.

לחץ על סימן השאלה עבור תכונת XML Sitemap.
לאחר מכן, לחץ על 'ראה את מפת האתר של XML.'

כיצד לשלוח את מפת האתר שלך ל-Google Search Console

היכנס ל-Google Search Console.

בסרגל הצד, בחר את האתר שלך.

לחץ על 'מפות אתרים'. התפריט 'מפות אתרים' נמצא בקטע 'אינדקס'. אם אינך רואה 'מפות אתרים', לחץ על 'אינדקס' כדי להרחיב את הקטע.

הסר קובצי Sitemap מיושנים או לא חוקיים (אם יש) כמו sitemap.xml

הזן 'sitemap_index.xml' בשדה 'הוסף מפת אתר חדשה' כדי להשלים את כתובת האתר של מפת האתר.

לחץ על שלח.

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר

1 Comments