לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

כיצד להוסיף רשומה עם עורך אזור ה-DNS ב-cPanel?

תוכן העניינים:

הוספת רשומת DNS ב-cPanel באמצעות עורך ה-DNS Zone מאפשרת לך לנהל את האופן שבו הדומיין שלך מקיים אינטראקציה עם סביבת האירוח שלך ושירותים חיצוניים. זה יכול להיות חיוני להגדרת שירותי דואר אלקטרוני, תת-דומיינים או אימות בעלות על דומיין, בין היתר. להלן מדריך שלב אחר שלב להוספת רשומת DNS ב-cPanel:

שלב 1.הכנסו ל-cpanel

התחל בכניסה לחשבון cPanel שלך. הגישה הזו ניתנת בדרך כלל דרך כתובת URL שמסופקת על ידי ספק האירוח שלך.

שלב 2. עורך אזורים

לאחר הכניסה, חפש את "עורך אזור ה-DNS" בקטע "דומיינים". אם אתה מתקשה למצוא אותו, אתה יכול להשתמש בתכונת החיפוש ב-cPanel כדי לאתר אותו.

שלב 3. ליד הדומיין שעבורו ברצונך ליצור רשומה, לחצו על סוג הרשומה.

בעורך אזור ה-DNS, תראה רשימה של דומיינים המשויכים לחשבון cPanel שלך. בחר את הדומיין שברצונך לשנות על ידי לחיצה עליו. אם אתה מנהל מספר דומיינים, ודא שאתה עובד עם הדומיינים הנכון.

הוסף רשומה: תמצא אפשרויות להוספת סוגים שונים של רשומות DNS, כגון A, CNAME, MX, TXT וכו'. בחר את סוג הרשומה המתאים שאתה צריך להוסיף בהתבסס על הדרישות שלך:
רשומה: מקשרת דומיין לכתובת IP.
רשומת CNAME: מפנה דומיין או תת-דומיין לשם דומיין אחר.
רשומת MX: מפנה דוא"ל לשרת הדוא"ל שלך.
רשומת TXT: מספקת מידע טקסט לשירותים חיצוניים, המשמשת לעתים קרובות לאימות דומיין או הגדרות אבטחת דואר אלקטרוני (SPF, DKIM).

שלב 4. תיבת הודעה לאחר שמילאתם את כל השדות, לחצו על הוסף רשומה.

 מופיעה תיבת הודעה להזין את שם הרשומה ולאחריה את כתובת ה-IP שאליה ברצונכם להפנות. לאחר שתמלאו את כל השדות, לחצו על הוסף רשומה.

שלב 5.הרשומה נוספה בהצלחה
אישור ירוק יופיע בפינה הימנית העליונה של הממשק.

לאחר הזנת כל המידע הדרוש עבור רשומת ה-DNS החדשה שלך, לחץ על הלחצן "הוסף רשומה" או "שמור" כדי להחיל את השינויים.שינויים ב-DNS יכולים להימשך בין מספר דקות ל-48 שעות להתפשט ברחבי העולם. במהלך תקופה זו, ייתכן שחלק מהמשתמשים לא יראו את השינויים באופן מיידי.

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר