לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

ניהול ssl- כיצד תוכלו לנהל אוטומטי ssl ב-cpanel שלכם?

תוכן העניינים:

ניהול AutoSSL ב-cPanel הוא תהליך פשוט המבטיח שהדומיינים שלך מאובטחים אוטומטית עם אישורי SSL, המספקים חיבור HTTPS לאתרי האינטרנט שלך. AutoSSL מספקת ומחדשת באופן אוטומטי אישורי SSL עבור הדומיינים המתארחים בחשבון cPanel שלך ללא כל עלות. כך תוכל לנהל את AutoSSL ב-cPanel:

גישה ל-AutoSSL:

היכנס ל-cPanel: ראשית, היכנס לחשבון cPanel שלך. ניתן לעשות זאת בדרך כלל על ידי ביקור ב- yourdomain.com/cpanel או דרך פורטל הלקוחות של ספק האירוח שלך.

מצא את מדור האבטחה: לאחר הכניסה, נווט אל הקטע "אבטחה" של cPanel. הפריסה המדויקת עשויה להשתנות בהתאם לנושא ה-cPanel שלך משתמש.

AutoSSL: חפש את הסמל "AutoSSL" בקטע "אבטחה" ולחץ עליו. זה יעביר אותך לממשק AutoSSL.

לאחר כניסה לחשבון cPanel ונווט לסטטוס SSL/TLS בסעיף אבטחה

ניהול AutoSSL:

הפעל AutoSSL: ודא ש-AutoSSL מופעל עבור חשבונך. צריכה להיות אפשרות להפעיל או להשבית את AutoSSL. הפעלתו תתחיל אוטומטית את תהליך ההנפקה והחידוש של תעודות SSL עבור כל הדומיינים ותת-הדומיינים בחשבון cPanel שלך שאין להם עדיין תעודת SSL.

הפעל AutoSSL: לאחר הפעלת AutoSSL, תוכל לכפות בדיקה מיידית עבור כל תחום שזקוק לאישור SSL. בדרך כלל יש כפתור ל"הפעל AutoSSL", אשר מפעיל את התהליך. זה שימושי אם זה עתה הוספת דומיין או תת-דומיין חדש לחשבונך ואינך רוצה לחכות לבדיקה האוטומטית הבאה.

בדוק את הגדרות הדומיין: ודא שהדומיינים ותת-הדומיינים שאתה רוצה לאבטח באמצעות AutoSSL מוגדרים כהלכה ב-cPanel. דומיינים עם בעיות DNS או הגדרות שגויות עלולים להיכשל בבדיקות AutoSSL.

בדיקת יומני: AutoSSL מספקת יומנים המפרטים את המצב של הנפקת וחידוש אישורי SSL. אם יש בעיות כלשהן בתהליך הקצאת אישורי SSL, היומנים יכולים לסייע בזיהוי ופתרון בעיות.

אי הכללות: במידת הצורך, תוכל לבצע אי הכללה של דומיינים או תת-דומיינים מסוימים מ-AutoSSL. זה עשוי להיות שימושי אם יש לך דומיין הדורש סוג מסוים של אישור SSL שאינו נתמך על ידי AutoSSL.

התראות: הגדר את פרטי הקשר שלך ב-cPanel כדי לקבל התראות על AutoSSL, כגון כאשר אישור מתחדש, עומד לפוג, או אם היו בעיות בתהליך החידוש.

אל תכללו תת-דומיינים מיותרים והפעלו את autossl

בחרו תת-דומיין מיותר ולחצו על "אל תכלול דומיין"

לאחר מכן לחצו על "הפעל autossl"

אתם יכולים לא לכלול את כל תת הדומיינים המיותרים ולהפעיל את ה-auto ssl

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר