לרשותכם מאגר של מאמרים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח האתר שלכם.

כיצד להעלות אתר ב-cpanel?

תוכן העניינים:

העלאת אתר לשרת באמצעות cPanel היא תהליך פשוט. הנה מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך לעבור את זה:

שלב 1: היכנס ל-cPanel.

ראשית, עליך להיכנס לחשבון cPanel שלך. בדרך כלל תוכל לגשת ל-cPanel על ידי מעבר לכתובת http://yourdomain.com/cpanel או https://yourdomain.com:2083, החלפת yourdomain.com בשם הדומיין האמיתי שלך.

שלב 2: עבור אל מנהל הקבצים

לאחר הכניסה, חפש את מנהל הקבצים בקטע קבצים. לחץ עליו כדי לפתוח את ממשק מנהל הקבצים. זה המקום שבו אתה יכול לנהל את כל הקבצים בשרת שלך.

שלב 3 עבור אל Public_html

עבור האתר הראשי שלך, תרצה לנווט אל ספריית public_html. זוהי ספריית השורש של הדומיין הראשי שלך. אם אתה מעלה לתת-דומיין או דומיין תוסף, נווט לתיקיה המתאימה בתוך public_html או כפי שצוין על ידי ספק האירוח שלך.

בתוך ספריית public_html (או הספרייה הרלוונטית לאתר שלך), לחץ על כפתור העלאה, הממוקם בדרך כלל בתפריט העליון של מנהל הקבצים.
כרטיסייה חדשה תיפתח, המאפשרת לך לבחור קבצים מהמחשב שלך. אתה יכול להעלות את קבצי האתר שלך כאן. אם קבצי האתר שלך דחוסים בקובץ .zip, תוכל להעלות את קובץ ה-zip כפי שהוא.
לאחר בחירת הקבצים, ההעלאה תתחיל באופן אוטומטי. המתן עד שכל הקבצים יועלו.

אם העלית קובץ .zip, לאחר השלמת ההעלאה, חזור ללשונית מנהל הקבצים, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קובץ ה-.zip שהועלה ובחר חלץ כדי לפרוק את קובצי האתר שלך לספרייה.
ציין את הספרייה שאליה תרצה לחלץ את הקבצים במידת הצורך, אם כי חילוץ אותם לספרייה הנוכחית (public_html או ספריית המשנה הרלוונטית) היא בדרך כלל מה שאתה רוצה.

לאחר העלאת וחילוץ הקבצים שלך (במידת הצורך), נווט לאתר שלך על ידי הזנת שם הדומיין שלך בדפדפן אינטרנט. אתה אמור לראות את האתר שלך בשידור חי.

שלב 4 כעת עבור אל מסד הנתונים

הגדר מסד נתונים (אם נדרש): אם האתר שלך משתמש במסד נתונים (כמו שאתרי וורדפרס עושים), תצטרך ליצור מסד נתונים ומשתמש חדש באמצעות אשף מסד הנתונים MySQL של ​​cPanel ולייבא את מסד הנתונים שלך באמצעות הכלי phpMyAdmin.
עדכן קבצי תצורה: עבור אתרי אינטרנט המשתמשים במסדי נתונים, זכור לעדכן את קבצי התצורה שלך (למשל, wp-config.php עבור WordPress) עם פרטי מסד הנתונים החדשים.

צור מסד נתונים וצור משתמש והקצה משתמש למסד נתונים

למטה תראה כפתור שמור לחץ על שמור

ועבור אל phpmyadmin וייבא מסד נתונים

שלב 5 עבור לטבלת wp-options

עבור לטבלת wp-options ושנה את כתובת האתר והבית

שלב 6 עבור לקובץ wp-config במנהל הקבצים וערוך אותו

שנה אישורים כמו שם מסד נתונים שם משתמש וסיסמה ושמור אותו

לקבלת ייעוץ ממומחים

נא להשאיר טלפון ונשמח לספק לך את הפתרון המושלם

ליצירת קשר